Résztvevők

avagy akik valaha voltak TERMIK Táborban

TáborozókSegítőkSzervezők

Táborozók:

Alapy Flóra 2011, 2012, 2013
Ali Barnabás 2014
Andrádi Bianka 2011, 2012
Antal Barnabás 2013
Antal Viktor 2012, 2013, 2014
Antalka Zsófi 2008
Antalka Zsombor 2008, 2011
Babos Panna Sára 2013, 2014, 2015
Baditz Mátyás 2010
Bakos Bence 2009, 2010
Bali Betti 2008
Bali Dávid 2010
Balló Julcsi 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
Balló Misu 2012, 2013, 2014
Barta Hédi 2008
Battai Lili Lujza 2013, 2014, 2015
Battai Sugár Katinka 2015
Bándi André Balázs 2010, 2011
Bányay Csongor 2013, 2014, 2015
Bedő Vince 2014
Begala Marcell 2008
Benke Bálint 2011
Benke Máté 2011
Berényi Dorina 2012, 2013, 2014
Berényi Noémi 2012, 2013
Beyer-Dóczy András 2015
Beyer-Dóczy Jakab 2012, 2013, 2014, 2015
Bibó Alma 2015
Bibó Kamilla 2015
Biegelbauer Sólyom 2009
Bolya Ákos Bors 2012
Boros Enikő 2014, 2015
Boros Kamilla 2010, 2011
Boros Kornél 2012, 2014, 2015
Bujtor Zsófia 2013, 2015
Buzás Bálint 2011, 2013
Chilton Sára 2010, 2011
Csesznegi László 2015
Csuhaj Gergő 2010
Czakó Anita 2012, 2013, 2014, 2015
Czakó Tamás 2010, 2011, 2012, 2013
Czeller Flóra 2011, 2012
Czeller Gábor 2011, 2012
Dankházi Dani 2008, 2009
Danyi Panna 2011
Darabos Petra 2008, 2009, 2010
Dercsényi Döme 2008
Dénes Kamilla 2012
Dobos András Regő 2012, 2013, 2014, 2015
Dobos Gergő 2008, 2009
Dósa Gergő 2008, 2009
Domonkos Bendegúz 2013
Domonkos Gábor 2013
Dósa Janka 2009, 2010
Drozd Anna 2008, 2009, 2010, 2011
Eipl Soma 2014
Erdős Áron 2011
Farkas Fruzsi 2008, 2009
Farkas Zsolti 2010, 2011, 2012, 2013
Fábián Felícia 2009
Fehér Ajándok (Jándi) 2010, 2011, 2012
Fehér András 2015
Fehér Csongor 2008
Fehér Lantos Sebestyén 2013, 2014, 2015
Fehér Tímea Julinanna 2013
Földi Csenge 2008, 2009
Földi Simon 2008, 2009
Fráter Zsolt 2015
Fülöp Richárd 2011, 2012
Füredi Marci 2009
Füredi Boróka 2010, 2011, 2012
Füredi Szonja 2009, 2010, 2011
Fűzfa Ambrus Zoltán 2013, 2015
Galántai Simon András 2013, 2015
Gál Emma 2010, 2011, 2012, 2013
Gál Magda 2008
Gorácz Anna 2008
Görgei Anna Mária 2010, 2011
Görgei Botond Péter 2013
Görgei Csongor András 2011, 2012, 2013
Gődény Kornél 2011, 2012, 2013, 2014
Gődény Márta 2010, 2011, 2012
Gődény Tamara 2011
György Bence 2009
György Jakab Márton 2015
Gyenis Nóra 2015
Győrffy Anna Róza 2012, 2013, 2014, 2015
Győrffy Berta Nóra 2014, 2015
Hajdu Attila 2008
Hajdu Veronika 2010
Hajnal Ábris 2014, 2015
Harangi Anna 2008, 2009, 2010, 2011
Harangi Botond 2015
Harangi Kata 2008, 2010, 2011
Harmati Jázmin 2012, 2013, 2014, 2015
Harsányi Emília 2008, 2009, 2010, 2013
Havas Dorka 2009
Hegedűs Emma 2014
Hernigl Ádám 2008
Hoffmann Máté 2014
Horváth Bence Bálint 2015
Horváth Csilla 2012, 2013, 2014
Horváth Száva 2015
Huszka Ádám 2009, 2010
Huszti Andor 2014, 2015
Huszti Árpád 2011
Incze Klára Rebeka 2015
Istoc Sára 2014
Jankovics Nóra 2010, 2011
Jónás Ámos 2009
Jónás Tamás Tas 2010, 2011, 2012, 2013
Jósika Anna 2015
Kada Adrienn 2014
Kaderják Máté 2012, 2013
Kakuk Dániel Martin 2012, 2013
Kakuk Márton 2012
Kalocsay Péter (Pepe) 2012
Karátson Bálint 2014
Katona Dóri 2012, 2013
Katona Fruzsi 2010, 2011, 2012, 2013
Keindl Jakab 2010, 2013, 2014
Kerék Rebeka 2014, 2015
Kiss Adél 2009
Kiss Beatrix 2014, 2015
Kiss Boglárka 2010, 2011, 2012, 2013
Kiss Hanga 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
Kiss Lőrinc 2015
Kiss Márton Gellért 2013, 2014
Kiss Máté 2010, 2011, 2012
Kiss Nóra Anna 2012, 2013, 2014, 2015
Klenczner Márton 2011, 2012, 2013
Klenczner Tamás 2011
Kotormán Anna 2008
Kotormán Ábel 2008, 2009, 2011
Kotormán Áron 2011, 2012, 2013, 2014, 2015
Kotormán Luca 2010, 2011, 2012, 2013
Kovács Áron 2013
Kovács Dani 2008
Kovács Lilla 2013
Kovács Lilla Eszter 2008, 2009, 2010
Kovács Orsolya Borbála 2012, 2013, 2014, 2015
Kovács-Oroszlán Dániel 2014
Kovács-Oroszlán Márton 2014
Kováts Kolos 2014, 2015
Kováts Máté 2014, 2015
Kozár Zénó 2008
Kozár Zalán 2008
Kozireva Maria 2014
Kozma Eszter 2015
Königsberger Dávid 2011, 2013
Königsberger Richárd 2011, 2013, 2014
Kövesi Áron 2010, 2011, 2012
Kőhalmi Adél 2014
Krasznai Zsófi 2009
Kriston Gergő 2011, 2012
Krolikowski Eszter (Lulli) 2008
Krolikowski Marci (Maxi) 2008
Kuczogi Zsófia 2013, 2014, 2015
Kulik Anna Erzsébet 2013
Kurta Valér 2008
Kvaka Patrik 2009
Laurán Anna 2014, 2015
Laurán Apolka 2008
Laurán Borbála 2014, 2015
Laurán Csabi 2008, 2009
Laurán István 2014, 2015
László Levente Áron 2013
Lévai Márton 2013, 2014
Lipcsei Nándor 2014, 2015
Lovász Barnabás 2010, 2011, 2012, 2013
Mackovic Nikola 2008, 2009
Martin Bence 2009
Mayer Matyi 2009, 2011, 2012, 2013
Megyeri Borbála 2015
Megyeri Eszter 2009, 2010
Megyeri Orsolya 2009
Mezei Csenge 2008, 2009
Mezei Gáspár 2008
Mezei Lőrinc 2008, 2009
Mezei Marci (Arvensis) 2008
Méhes Hanga 2015
Mikovics Ádám 2010
Mikovics Márton 2009, 2010
Mile Blanka 2015
Mile Kolos 2015
Mokry Andris (Subi) 2009, 2010, 2011
Moksony Milla Noa 2012, 2013
Molnár Dominik 2012, 2013
Molnár Géza 2010
Molnár Miklós 2014, 2015
Monáth Anna 2015
Monáth Sára 2015
Moszkovits Alma 2010
Müller Hédi 2009, 2010
Nagy Ábrahám 2008, 2009, 2011
Nagy Bogáta 2008
Nagy Ella 2009
Nagy Gergely 2009
Nagy Miklós 2012, 2013, 2014
Nagy Olivér 2009, 2010
Nagy Rebeka 2008, 2009, 2010
Nagy Zsuzsanna 2014
Nánási Nóra 2015
Némedi Ákos 2013
Németh Botond 2012, 2013, 2014
Németh Eszter Virág 2012, 2013
Németh Kornél 2014, 2015
Nyírő Bendegúz 2011, 2012, 2013
Nyírő Soma 2011, 2012, 2013
Oláh Noémi 2013
Oláh Rebeka 2012
Orlai Boglárka 2013, 2014, 2015
Orosz Dorka 2012, 2013, 2014, 2015
Oszterman Ákos 2015
Ovlachi Eszter 2012
Ódor Péter 2010, 2011, 2012
Óvári Márton 2010, 2011, 2012
Paksi Péter 2014, 2015
Paksi Vilmos 2014, 2015
Pataki Balázs 2012
Pataki Gergely 2012
Pálosi-Szabó Simon 2012, 2013
Pásztohy Réka 2010, 2011, 2012
Pék Andi 2009
Pék Rami 2009, 2010, 2011, 2012
Péri Bence 2012
Péri Gergő 2010, 2011, 2012
Pintenics Ákos 2009
Pintér Balázs 2010
Potyondi Blanka 2010
Póth Boldi 2012
Póth Bende 2012
Póth Zsombor 2011, 2012
Prepok Hanga 2009, 2010, 2011
Puszai Benedek 2011
Roboz Rebeka 2013
Rózsa Marcell 2011
Sándor Maja Mira 2014, 2015
Schall Ádám Dániel 2014, 2015
Schmidt Bence 2009
Sebők-Dömös Borbála 2014
Somogyi Gergely 2008
Soós Orsolya Mária 2011
Stass Dávid 2011
Stverteczky Nándi 2014, 2015
Sudár Ákos 2009, 2010
Sudár Imola 2012, 2013, 2014
Sudár Luca Édua 2010, 2011, 2012, 2013
Szabó Adrienn 2012, 2013, 2014, 2015
Szabó Áron 2008, 2009
Szabó Dorottya 2013, 2014, 2015
Szabó Fanni 2014
Szabó Jázmin 2015
Szabó Gergő 2008
Szakály Dóra 2008, 2009, 2010
Szalai Benedek 2015
Szathmári Hanna 2015
Szederkényi Bálint 2008
Szederkényi Réka 2012, 2014, 2015
Szentesi Zsombor 2012, 2013, 2014
Székely Márton 2008, 2009, 2010
Székely Mátyás 2012, 2013, 2014
Szilágyi Lili 2014
Szmrtyka Hanna 2014
Szokoly Anna Lilla 2012
Szőke Boróka 2014, 2015
Szőke Gábor 2008
Szőke István 2008
Szőllősi Blanka 2013, 2014, 2015
Szőllősi Dalma 2013, 2014, 2015
Szőnyi Marcell 2010
Sztrehalet Vera 2008
Tarczali Szabolcs 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Tarczali Tünde Lili 2013, 2014, 2015
Tarjányi Zsuzsa 2010, 2011
Tatár Tomi 2008
Tihanyi Virág 2015
Tiringer Attila Csongor 2013
Tivadar Márton 2015
Tokár Máté 2014, 2015
Tomori Vince 2008, 2009
Torsello Marco 2011
Tóth Dalma Tünde 2011, 2012, 2013
Tóth Ferenc 2013, 2014, 2015
Tóth Godó Anita 2009, 2010, 2011
Tóth Márton 2012, 2013
Turcsán Csenge 2015
Ujlaky Janka 2008, 2009, 2010
Ujlaky Petya 2008
Ujszászi Dávid 2011, 2012
Ujváry Berta 2010, 2011
Ulbing Anna 2013, 2014
Vajda Gergely 2013, 2014, 2015
Vass Botond 2015
Válóczy Ádám 2011, 2012
Vári Balázs 2010
Várkonyi Johanna 2015
Verschoor Bart 2014
Végh Alex 2008
Végh Soma 2008
Vikor Péter 2010, 2011
Vincze Orsi 2012, 2013, 2014, 2015
Visegrádi Dénes 2010, 2012
Zahemszky Dani 2008, 2009, 2010
Zahemszky Peti 2008, 2009
Zoltai Sára 2015
Zoltai Véda 2015
Zsömböly Bence 2014, 2015
Zsömböly Eszer 2014, 2015

Segítők:

Antal Barnabás 2014: Családfő, konyha
2015: Konyha
Ács Regina 2015: Konyha
Baditz Máté 2011: Táborépítés
2012: A táborépítés koordinátorának segítője
Bakos Bence 2011: Földtan
2012: Földtan
Bali Betti 2009: Konyha
2010: Konyha
Bali Dávid 2011: “Patakment-e?”
Balló Julcsi 2014: Családfő
Berényi Noémi 2014: Néprajz és kézimunka
Boros Kamilla 2015: Családfő
Chilton Sára 2015: Családfő
Cseh Györgyi 2009: Táborépítés szakácsa
2010: Táborépítés szakácsa
2011: Táborépítés szakácsa
Csuhaj Gergő 2011: Családfő
2012: Családfő
2013: Családfő
Dankházi Dani 2010: Családfő
Dercsényi Döme 2009: Szersátor, délutáni programok
2010: Geológia
2011: Családfő
2012: Családfő
Id. Diószegi Bálint 2008: Táborépítés
2010: táborépítés, táborbontás
Dobos Gergő 2010: Családfő
2011: Családfő
Farkas Fruzsina 2013: Orvos
Farkas Patrik 2015: Beszerző
Farkas Zsolti 2014: Családfő
Fehér Ajándok (Jándi) 2013: Családfő
Füredi Marci 2010: Családfő
2011: Táborépítés
Gál Magda 2009: Családfő
Gorácz Anna 2010: Családfő
2011: Családfő
Gődény Kornél 2015: Családfő
Gődény Márta 2013: Madarászat
2014: Élőhely
2015: Földtan
Harangi Anna 2012: “Betyárok nyomában”
Jerabek Csenge 2010: Kézimunka
2011: Néprajz és kézimunka
2012: Néprjaz és kézimunka
Jónás Tamás Tas 2014: DSK
Kada Adrienn 2015: DSK, egészség
Kalina Katalin 2010: Családfő
Kalocsay Károly 2012: DSK
Kasza Ádám 2009: Családfő
2010: Családfő
Kiss Hanga 2014: DSK
2015: Családfő
Kiss Márton Gellért 2015: DSK/TábVez
Kiss Máté 2013: Családfő
Kotormán Ábel 2010: Táborvezető
2012: Táborvezető
Kovács Dani 2009: Ártéri élet (kenuzás)
2010: DSK/konyha
2011: Konyha
2012: Konyha
Kovács Lilla 2011: DSK
2012: Családfő
2014: Családfő
Königsberger Richárd 2015: Cselekvő környzetvédelem
Kupai Róbert 2014: Földanya kincsei
Laurán Apolka 2010: DSK
2011: Orvos-zenebonás
2012: Orvos, Énekes-zenés, DSK, segítői prefektus
Laurán Csabi 2013: DSK
Lévai Márton 2015: DSK/TábVez
Lovász Barnabás 2014: DSK
Megyeri Eszter 2013: Konyhás
Mezei Marci (Arvensis) 2009: Ártéri élet (kenuzás)
2010: Madarászat
2011: DSK, tábori fotós
2012: DSK, tábori fotós, segítői prefektus
Nagy Ábrahám 2012: Konyha
2013: Családfő
Nagy Miklós 2015: DSK/TábVez
Nagy Rebeka 2011: Családfő
2012: Családfő
Pálosi-Szabó Hanga 2011: Táborépítés
2012: DSK
Pálosi-Szabó Simon 2014: Családfő
Pásztohy Réka 2013: DSK
2014: Családfő
Pék Andi 2013: Családfő
Pék Rami 2013: Családfő
Strausz Zoli 2008: Táborépítés
2009: Táborépítés
2010: Táborépítés
2011: Táborépítés
Szederkényi Bálint 2009: Túlélés a természetben
2010: Túlélés a természetben
2011: Túlélés a természetben
Szentesi Zsombor 2015: Néprajz
Székely Márton 2011: Családfő
2012: Családfő
2013: Konyha
2014: Konyha
Székely Mátyás 2015: Családfő
Turányi Viki 2009: Vizek, vizes élőhelyek
2011: Táborépítés
Ujlaky Janka 2011: Családfő
2012: Családfő
Ujlaky Petya 2009: Szersátor, délutáni programok
2010: DSK
2011: DSK
2012: Túlélés a természetben
2013: Táborépítés
Ujváry Berta 2012: Családfő
Vay Márton 2010: Táborépítés
Visegrádi Dénes 2013: Túlélés a természetben
2014: Túlélés a természetben
2015: Túlélés a természetben
Vizl Virág 2011: Táborépítés
Zahemszky Dani (Zahid) 2011: Madarászat
2012: Madarászat
Zahemszky Peti 2010: Erdő titkai
2011: Táborvezető
2012: “Betyárok nyomában”
2013: “Élő? hejj!”
Zempléni Farkas 2009: Táborépítés
Zmeskál Zita 2009: Táborépítés

Szervezők:

Andrasev Szonja 2010: Családfő
Ágoston Erika 2008: Családfő
Baditz Matyi 2014: Túlélés a természetben szaki
Baditz Máté 2013: Családfő
2014: Családfő
Bakos Bence 2013: Földtan szaki
Bali G. Bettina 2011: Szakács
2012: Szakács
2013: Családfő
Bencze Ági 2008: Szakács
2009: Szakács
2010: Szakács
2011: Szakács
Bilej Kornélia 2015: Túlélés a természetben szaki
Borgulya Gizella 2012: Családfő
2013: Családfő
2014: Földanya kincsei szaki
2015: Családfő
Bozóki Enikő 2015: Beszerző
Csapó Trixi 2008: Botanika szaki
Csillag Gabriella 2011: Családfő
2012: Családfő
2013: Családfő
2014: Családfő
Dallos Zsolt 2012: Földtan szaki
Dercsényi Döme 2014: Fotós
Diószegi Andris 2008: Családfő
2009: Családfő
2010: DSK
2011: Családfő
2012: Szakács
2013: Szakács
2014: Szakács
Dobos Balázs 2008: Madarászat szaki
2009: Ártéri élet szaki
2010: Táborvezető
2011: Táborvezető / DSK
2012: Táborvezető / DSK
2013: Táborvezető / DSK
2014: Családfő
2015: Táborvezető / DSK
Dr. Dobos István Péter 2008: Családfő
2009: Vizek, vizes élőhelyek szaki
2010: “Az erdő titkai” szaki
2011: “Patakment-e?” szaki
2012: “Betyárok nyomában” szaki
2013: “Élő? hejj!” szaki
2014: Élőhely szaki
2015: Néprajz szaki
Farkas Boglárka 2008: Néprajz-kézimunka szaki
2009: Néprajz-kézimunka szaki
2010: Néprajz-kézimunka szaki
2011: Néprajz-kézimunka szaki
2012: Néprajz-kézimunka szaki
2013: Néprajz-kézimunka szaki
2014: Néprajz-kézimunka szaki
2015: Egészség referens
Farkas Fruzsina 2014: Családfő
2015: Táborvezető / DSK
Fehér Ajándok 2014: Táborvezető / DSK
2015: Családfő
Fodor Csilla 2015: Családfő
Gajárszki Áron 2012: Családfő
Gál Magda 2010: Családfő
Dr. Hadházy Ágnes 2008: Családfő
2009: Tábori orvos
2010: Tábori orvos
2011: Tábori orvos
2012: Családfő
Harangi Anna 2015: Élőhely szaki
Harangi Rita 2008: Geológia szaki
2010: Geológia szaki
Huszti Ági 2008: Beszerző
2009: Beszerző
Józsa Balázs 2011: Földtan szaki
Katona Peti 2010: Beszerző
2011: Beszerző
2012: Beszerző
Kálózi Attila (Kalóz) 2009: Délutáni programok
Kemény Gabriella 2010: DSK
Kiss Dorina 2014: Családfő
Kiss Máté Máteusz 2014: Családfő
2015: Családfő
Kotormán Ábel 2013: Táborvezető / DSK
2014: Táborvezető / DSK
2015: Dráma szaki
Kovács Borbála 2014: Családfő
2015: Családfő
Kovács Dániel 2014: Szakács
2015: Szakács
Kovács Réka 2008: Délutáni programok
2009: Délutáni programok
2010: Családfő
2011: Családfő
2012: Családfő
2013: Családfő
Kovács Sándor 2012: Madarászat szaki
2013: Madarászat szaki
Kun Szilvi 2008: Családfő
2009: Családfő
Laurán Apolka 2014: Táborvezető / DSK
2015: Táborvezető / DSK
Leidinger Árpád 2012: Családfő
2013: Családfő
2014: Cselekvő környezetvédelem szaki
Lipka Borbála 2015: Földtan szaki
Marton Lili 2009: Családfő
Mayer Márton 2008: Túlélés a természetben szaki
2009: Túlélés a természetben szaki
2011: Táborvezető / DSK
2012: Táborvezető / DSK
2013: Táborvezető / DSK
2015: Családfő
Mayer Zsolt 2011: Túlélés a természetben szaki
2012: Túlélés a természetben szaki
2013: Túlélés a természetben szaki
Megyeri Eszter 2015: Szakács
Mihalovics Éva 2009: Családfő
2010: Családfő
Molnár Krisztina 2015: Családfő
Mónusné Varga Éva 2011: Szakács
2012: Szakács
2013: Szakács
Olessák András 2008: Családfő
2009: Családfő
2010: Családfő
Pecze Pisti 2008: Szakács
2009: Szakács
2010: Szakács
Szederkényi Nándi 2010: Túlélés a természetben szaki
Szegfalvi Zsolt (Zebulon) 2009: Családfő
2010: Táborépítés és -bontás koord.
Szőnyi Bianka 2015: Élőhely szaki
Tamási Linda 2010: Családfő
Técsi Zoli 2009: Madarászat szaki
2010: Madarászat szaki
2011: Madarásza szaki
Tornai Mátyás 2011: Családfő
2012: Családfő
2013: Családfő
2014: Családfő
Tóth Csaba 2011: Családfő
Tóth Eszter 2011: Családfő
Tömöri Balázs (Bob) 2008: Családfő
2009: Családfő
2010: Családfő
2011: Családfő
Udvarnoki Tünde 2015: Szakács
Ujlaky Petya 2014: Túlélés a természetben szaki
Varga Gyöngyvér 2015: Cselekvő környezetvédelem szaki
Zaharieva Szimona 2015: Családfő
Zahemszky Dani 2014: Családfő

Kapcsolat

Központi telefon:
+36 20 469 0512
Postacím:
2111 Szada, Árpád u. 30.

Partnerek, támogatók:

GlaxoSmithKline: anyagi támogatás
Gödöllői Waldorf Iskola: szakmai partner
Greenpeace: szakmai partner
MagNet Magyar Közösségi Bank
Barion: fizetési szolgáltató